Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26 °C
Açık

Fal Bakar ( Yorumcu ) Olmanın Püf Noktaları

FAL
17.07.2019
1.482
A+
A-
Fal Bakar ( Yorumcu ) Olmanın Püf Noktaları

3b97d631 f93f 482f b2ab ebd8e5c3aaee
Fal Bakar ( Yorumcu ) Olmanın Püf Noktaları
Kahve bittiğinde fincanı saat yönünde döndürerek dilek tutup hızlıca baş aşağı çevirin ve fincan tabağına koyun.
Ara sıra parmağınızın ucuyla fincana dokunun, soğuduğuna emin olun.  
Fincan soğumuş ise fal bakmaya hazırdır. Şimdi fincanı tamamen dik olacak şekilde ters çevirin. Fincan çok karışık görünecek. Yanlarda ve içinde dönen tasarımlar ve şekiller göreceksiniz. Bu noktada bu kıvrımların temsil ettiği gerçek şekilleri görmek için kendinizi eğitmeniz gerekir. Eğitimden sonra tasarımların neye benzediğini belirleyerek serveti okumaya daha yakın olacaksınız. Sembolleri gördükten sonra tek yapmanız gereken onları yorumlamak.
Bir fincan kahve her sembolün ne anlama geldiğini anlatan tabloları kolayca okuyabilirsiniz. Ayrıca şekilleri içgüdüsel hislerle ve kendi hayal gücünüzle yorumlayabilirsiniz. Örneğin; fincanda dağlık bölgeye benzeyen bir şekli görürseniz, bir yere seyahate gitmek üzere olduklarını söyleyebilirsiniz. Gerçekten usta bir yorumcu olarak görünmek için onlara yolculuğun zorunlu olarak fiziksel olmadığını da hatırlatabilirsiniz. Fal yorumu anlatmanın ardındaki temel fikir budur.
İç sıkıntın var dediğinizde karşınızdakinin anlık tepkisini ölçerek sahiden sıkıntısının olduğunu hissettiğiniz anda artık o sizindir, istediğiniz kadar yorumlarınızı genişletebilirsiniz.
Ülkemizde bulunan şu ekonomik krizden etkilenmeyen mi var? Evet bir kişi fala baktırıyorsa bir sıkıntısı mutlaka vardır. Onu rahatlatacak tek kişi de o an sensin.
 

1df6e2cd 68f1 4632 8fb9 5539bbc343ff
Türk Kahvesi İçimi Sonrası Fal Yorumu

Tepedeki Büyük Şekiller: Eğer şekil üste yakın ve aynı zamanda büyükse, pek yakında büyük bir olay ile karşılaşacağını bildirir.
Çizgiler: Dikey çizgiler, hayattaki hedeflerinizdir. Sonuçların daha iyi, daha tıknaz ve daha koyu çizgilerin sonucun daha iyi olduğuna inanılır. İçindeki tüm düz çizgiler belirli hedeflerle açık bir plan gösterirken, dalgalı veya kesik çizgiler belirsizlik ve dolayısıyla kötü haberler anlamına gelir.

Üçgen: Değişim hayatınıza geliyor.
Y harfi: İyi haberler
Noktalar:  5 veya 10’a kadar olan siyah noktalardan oluşan bir grup, yakında para alabileceğiniz anlamına gelir. Bazıları da bu noktaları seyahate ya da mesaja referans olarak yorumluyor. Bardağın çoğunda büyük bir nokta grubu görülürse, bu kahveyi içen kişinin planlarının yeterince açık olmadığını gösterir.
 Fincanın sapı etrafında : fincanın etrafındaki kısmının aşk hayatınızın gelişimini ifade ettiğini düşünüyorum.
Sağ ve sol: bana göre  fincan sapının sağ tarafı geleceği anlatıyor
Bana göre fincan sapının sol tarafı da geleceğin devamlılığı ile ilgili.
Göz: Bu kızgın ve karanlık görünümlü bir göz ise, bu açıkça kıskançlık, nazar anlamına gelir. Eğer bu olumlu bir bakışsa, o zaman biri sizi düşünüyor, sizi özlüyor demektir.
Ev: Yer Değiştirme. Şeklin büyüklüğü ve görüntüsü yeni konutunuz hakkında ipuçları verir.
Çember: İçinde beyaz alan yığınları bulunan bir daire yaşamda başarı anlamına gelir.
Ağaç: İşler yavaşça olsalar, olmalarını istediğiniz şekilde gelişiyor ve ilerliyor. Kar ve / veya aile mutluluğu anlamına gelebilir. Ağaç, en iyi işaretlerden biri olarak kabul edilir.
Kapı ve Kapı: Fırsat, yeni bir döneme açılmak.
Taç: Her kültürde olduğu gibi, taç başarıyı ve otoriteyi sembolize eder.
Yıldız:  görülen nadir işaretlerden biri yatırım demektir.
Anahtar: Anahtar , yeni bir ev, yer değiştirme, finansal başarı anlamına gelir.
Güneş veya güneş batıyor : Güç demektir. Çok iyi ve beklenmedik bir gelişme yaşanıyor.
Çanta: Başarı, para
Kulak: Haber almak için hızlı olan biri seni dinliyor.
Kelebek: Güvenilmez ve endişe verici bir dostluk.
Kuş: Haberler ama iyi haberler.
Elele: Anlaşma
Çapa: Yüksek bir yere sahip olmak, hayatta güvenliği bulmak.
Balık (Balina ve Yunus dahil her tür): Özellikle kariyerinde çok büyük bir başarı.
Mum: Aklı, bilgeliği ve bilgiyi açmak.
Bıçak: Gelecekte fiziksel tehlike.
Ay: Aşk
Mektup: İyi haberler
Yüzük: Birlik, evlilik.
Kırık halka : Ayırma
Makas: Sevdiklerinizle tartışma.
Son Yorumlama:  fincanı yorumladıktan sonra, kahveyi içen kişi sağ parmağını fincanın iç tarafına yerleştirir ve saat yönünde hafifçe döndürür. Bu, yorumladığınız kişinin kişisel duygularını ve düşüncelerini görmek için bardakta yeni şekiller oluşturmaktır.

okuokubil.com.

Arkadaşlarınızla Paylaşın:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.